Pokud jste podnikatel a máte zájem o velkoobchodní spolupráci, proveďte registraci a na mail monsiva@seznam.cz pošlete svůj požadavek. Velkoobchodní ceny jsou platné při nákupu nad 3.000 Kč.

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

1) Všeobecná ustanovení

Kupující učiněním závazné objednávky stvrzuje, že akceptuje Obchodní podmínky pro dodávku zboží vyhlášené prodávajícím. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné.

2) Objednání zboží a služeb

Nabízíme vám možnost nákupu přímo z Vašeho domova 24 hodin denně. Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v kupní smlouvě - objednávce. Zavazujeme se, že svým odběratelům budeme dodávat jen zboží v perfektním stavu a v souladu se specifikacemi či vlastnostmi obvyklými pro daný druh zboží vyhovujících daným normám, předpisům a nařízením platným na území České republiky. Podmínkou pro naplnění platnosti naší elektronické objednávky je vyplnění veškerých požadovaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva posléze vzniká samotným dodáním zboží. K uzavření kupní smlouvy se vyžaduje formální potvrzení objednávky prodávajícím. V jednotlivých, zejména cenově náročnějších případech, si prodávající vyhrazuje právo k vzniku smlouvy potvrzením objednávky nejlépe osobně nebo telefonicky a úhradu finanční zálohy kupujícím. V případě, že v průběhu doby, kdy bylo zboží objednáno, došlo k výrazné změně kurzu zahraniční měny nebo ke změně ceny či dodávaného sortimentu ze strany dodavatele, má naše firma právo objednávku po dohodě s kupujícím modifikovat nebo od ní jednostranně s okamžitou platností odstoupit. Stejné oprávnění si vyhrazujeme i v případě, kdy výrobce přestane dodávat objednaný produkt nebo uvede na trh novou verzi produktu popřípadě výrazným způsobem změní cenu produktu.

3) Potvrzení objednávky

Objednávka je přijata do 24 hodin, potvrzení objednávky vám zašleme e-mailem. V případě nejasností Vás budeme samozřejmě kontaktovat.

4) Zrušení objednávky

Každou objednávku můžete do 24 hodin zrušit a to telefonicky, či e-mailem a to bez udání důvodu. Stačí uvést jméno, e-mail a popis objednaného zboží či služby.

5) Způsob pladby a dopravy

U každého výrobku je uvedena cena, která je platná v okamžiku objednání. Platbu za objednané zboží lze provést následujícími způsoby: A. platba na dobírku, B. převodem z účtu na účet - faktura Vám bude zaslána e-mailem jakmile bude zboží kompletně připraveno, do kolonky variabilní symbol zadejte číslo faktury, C. osobně na naší kamenné prodejně. Transakce bude považována za zaplacenou ve chvíli připsání celé kupní ceny za samostatnou část na běžný účet provozovatele nebo zaplacením dobírky při převzetí zboží. Zboží zasíláme společností Českou poštou - dle výběru při objednávání zboží.(viz. kategorie DOPRAVA)

6) Dodací lhůta

Dodací lhůta je od 2-10 pracovních dnů, není-li uvedeno jinak. V případě, že některé zboží nebude skladem, budeme Vás neprodleně kontaktovat.

7) Výměna zboží

V případě potřeby Vám nepoužité a nepoškozené zboží vyměníme za jiný druh. Zboží stačí zaslat doporučeným balíkem (ne na dobírku) na naši adresu. Náklady spojené s vyměňováním nese v plné výši kupující.

8) Vrácení zboží

Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č. 367/2000 odstoupit od kupní smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez zjevných známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu a veškerého dodaného příslušenství poslat zpět v uvedené lhůtě (rozhodující je datum odeslání). Po obdržení takto vráceného zboží prodávající obratem zákazníkovi vrátí peníze za zboží převodem na účet, nebo mu je vydá v hotovosti na adrese provozovatele.

9) Reklamace a záruka

Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození. Případné vady je kupující povinen neprodleně hlásit prodávajícímu. Za vady vzniklé přepravcem neručíme.

Na veškeré zboží se vztahuje zákonná lhůta 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady.

Záruka se nevztahuje na:
a) vady vzniklé běžným používáním
b) nesprávným použitím výrobku
c) nesprávným skladováním

Postup při reklamaci:
1) informujte nás o reklamaci telefonicky, e-mailem, či písemně
2) zboží zašlete jako doporučený balík (ne na dobírku) na naši adresu
3) do zásilky uveďte důvod reklamace, vaši adresu
4) doklad o nabytí reklamovaného zboží v našem obchodě

Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího vzniku, tedy převzetí zboží naší firmou. V případě delších reklamací , Vás budeme neprodleně informovat o stavu reklamace.

10) Ochrana osobních údajů

Osobní údaje kupujících jsou považovány za důvěrné informace a nebudou poskytnuty třetím osobám, zveřejněny ani jinak zneužity. Jsou užívány pouze pro činnost provozovatele virtuální prodejny a v souvislosti s danou obchodní transakcí.

11) Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky jsou platné pro všechny kupní smlouvy uzavírané mezi dodavatelem a odběratelem. Dodavatel si vyhrazuje právo měnit obchodní podmínky. Tyto budou zveřejněny na internetových stránkách dodavatele před započetím jejich platnosti.

12) V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je:

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát – oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2
Email: adr@coi.cz
Web: adr.coi.cz

Doprava zboží

Velkoobchodní odběr zboží je podmíněn minimální cenou objednávky ve výši 3000 Kč.

Zboží si můžete odvést přímo z našeho skladu, nebo Vám jej do Vaší prodejny odvezeme. Zboží rozvážíme v okruhu asi 100 km od našeho skladu v Hulíně. Minimální cena objednávky je 2.500 Kč bez DPH. Konkrétní obchodní případy lze dohodnout telefonicky na uvedených kontaktech.

Zboží rovněž zasíláme i Českou poštou po České Republice.

Cena za balík do 30 kg a 1 m³ je 105 Kč při platbě předem na účet

Při platbě na dobírku je dobírečné 49 Kč 

Přepravní službou neposíláme keramické, skleněné věci a zboží nad délku 1m.

 

Platby a slevy

Pokud přijedete přímo osobně do našeho velkoobchodního skladu, budete moci nahlédnout na náš široký sortiment zboží . Dostane se Vám příjemné obsluhy, která ráda poradí s výběrem zboží do Vaší prodejny. Při osobním odběru poskytujeme slevu ve výši 2% z ceny zboží, při odběru zboží nad 5000,- bez DPH Vám poskytneme slevu ve výši 4%. Sleva je podmíněna osobním odběrem a platbou v hotovosti.

V případě dovozu zboží do Vaší prodejny žádnou slevu neposkytujeme, platí ceny uvedené v katalogu. Pokud si ale neobjednáte zboží alespoň v hodnotě 2500,-Kč bez DPH, bude Vám účtována dopravu ve výši 181,50 Kč

Odběr sortimentu výrobků AGRO CS Česká Skalice

V případě odběru zboží výrobků AGRO CS, a.s. Česká Skalice od naší firmy ve výši alespoň 7 palet Vám můžeme nabídnout slevu na tyto výrobky ve výši 10 %. Zboží bude dovezeno přímo na Vámi udanou adresu a je nutné si zajistit jeho složení nebo připlatit za skládání hydraulickou rukou (cca 600,-). Palety sortimentu lze namíchat v jakémkoli poměru a druhu zboží. Ale vždy alespoň po skupinovém balení. S objednávkou rádi poradíme.

Od firmy AGRO CS, a.s. Česká Skalice taktéž máme sortiment zboží určený pro profesionální zahradníky a realizátory zahrad.Slevy jsou pak poskytovány individuálně dle odběru.

Registrace na internetu

Po vyplnění registračního formuláře a schválení registrace Vám bude povolen přístup k velkoobchodním cenám zboží a můžete zde provádět objednávky. Prosíme o vyplnění IČO, telefonní kontakt a e-mail, abychom Vás mohli v případě kontaktovat.


Zboží si můžete odvést přímo z našeho skladu, nebo Vám jej do Vaší prodejny odvezeme. Zboží rozvážíme v okruhu asi 100 km od našeho skladu v Hulíně. Konkrétní obchodní případy lze dohodnout telefonicky na uvedených kontaktech.

Zboží rozvážíme v okruhu asi 100 km od našeho skladu v Hulíně( viz mapa níže)

Mapa rozvozu zboží