Doprava zboží

Velkoobchodní odběr zboží je podmíněn minimální cenou objednávky ve výši 2500 Kč bez DPH

Zboží si můžete odvést přímo z našeho skladu, nebo Vám jej do Vaší prodejny odvezeme. Zboží rozvážíme v okruhu asi 100 km od našeho skladu v Hulíně. Minimální cena objednávky je 2.500 Kč bez DPH. Konkrétní obchodní případy lze dohodnout telefonicky na uvedených kontaktech.

Zboží rovněž zasíláme i Českou poštou po České Republice.

Cena za balík do 30 kg a 1 m³ je 105 Kč při platbě předem na účet

Při platbě na dobírku je dobírečné 49 Kč 

Přepravní službou neposíláme keramické, skleněné věci a zboží nad délku 1m.

 

Platby a slevy

Pokud přijedete přímo osobně do našeho velkoobchodního skladu, budete moci nahlédnout na náš široký sortiment zboží . Dostane se Vám příjemné obsluhy, která ráda poradí s výběrem zboží do Vaší prodejny. Při osobním odběru poskytujeme slevu ve výši 2% z ceny zboží, při odběru zboží nad 5000,- bez DPH Vám poskytneme slevu ve výši 4%. Sleva je podmíněna osobním odběrem a platbou v hotovosti.

V případě dovozu zboží do Vaší prodejny žádnou slevu neposkytujeme, platí ceny uvedené v katalogu. Pokud si ale neobjednáte zboží alespoň v hodnotě 2500,-Kč bez DPH, bude Vám účtována dopravu ve výši 181,50 Kč

Odběr sortimentu výrobků AGRO CS Česká Skalice

V případě odběru zboží výrobků AGRO CS, a.s. Česká Skalice od naší firmy ve výši alespoň 7 palet Vám můžeme nabídnout slevu na tyto výrobky ve výši 10 %. Zboží bude dovezeno přímo na Vámi udanou adresu a je nutné si zajistit jeho složení nebo připlatit za skládání hydraulickou rukou (cca 600,-). Palety sortimentu lze namíchat v jakémkoli poměru a druhu zboží. Ale vždy alespoň po skupinovém balení. S objednávkou rádi poradíme.

Od firmy AGRO CS, a.s. Česká Skalice taktéž máme sortiment zboží určený pro profesionální zahradníky a realizátory zahrad.Slevy jsou pak poskytovány individuálně dle odběru.

Registrace na internetu

Po vyplnění registračního formuláře a schválení registrace Vám bude povolen přístup k velkoobchodním cenám zboží a můžete zde provádět objednávky. Prosíme o vyplnění IČO, telefonní kontakt a e-mail, abychom Vás mohli v případě kontaktovat.


Zboží si můžete odvést přímo z našeho skladu, nebo Vám jej do Vaší prodejny odvezeme. Zboží rozvážíme v okruhu asi 100 km od našeho skladu v Hulíně. Konkrétní obchodní případy lze dohodnout telefonicky na uvedených kontaktech.

Zboží rozvážíme v okruhu asi 100 km od našeho skladu v Hulíně( viz mapa níže)

Mapa rozvozu zboží